سفارش ترجمه

ترجمه کاملا تخصصی پشتیبانی شبانه روزی کنترل کیفیت ترجمه ها تحویل به موقع و سریع ارزانتر از همه جا ویراستاری رایگان

فایل از شما، اعلام قیمت و ترجمه از ما 

امروزه با توجه به این­که سطح دانش علمی کشور نسبت به گذشته بالا­تر آمده است بسیاری از دانشجویان و استاد­ها و دانشگاه ­ها لزوم بروز بودن سطح علمی را بیشتر درک کرده­ اند. یکی از راه­ های افزایش سطح علمی ترجمه مقاله می ­باشد که راهکاری مناسب برای ارتباط با دنیای بین ­الملل است.

ترجمه مقاله تخصصی

حال آنکه مجله های بسیاری در سرتاسر دنیا مقاله های جدید را چاپ می نمایند که چند مورد از مجله ها دارای امتیاز بسیار بالایی هستند و چاپ شدن مقاله در این مجله ها نشان از محتوای بسیار عالی و سطح بالای مقاله است که به دوستان توصیه می شود برای ترجمه مقاله سعی بر انتخاب مقالاتی کنند که در این مجلات معتبر چاپ شده اند.

سوالات متداول درباره ترجمه مقاله

تیم ترجمه گرام شامل بیش از سی مترجم متخصص و فعال در رشته های مختلف است بنابراین ترجمه مقالات تخصصی شما توسط مترجم رشته مربوطه به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

با وجود اینکه مقاله کاملا تخصصی ترجمه می شود و بعد از ترجمه دوباره بازخوانی می شود در صورت ناراضی بودن از کیفیت توسط مترجم دیگر به صورت رایگان ویراستاری می شود.

⇐ نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله ⇒

برای سفارش ترجمه تخصصی مقاله می توانید فایل خود را از طریق بخش “سفارش ترجمه”  ابتدای صفحه ارسال نمایید.

تیم پشتیبانی ترجمه گرام آماده اند تا شما را در ترجمه مقالات تخصصی راهنمایی کنند.

چرا ترجمه مقالات تخصصی خود را باید به ترجمه گرام بسپاریم؟

 • ترجمه گرام در این چند سال بیش از هزار مقاله تخصصی را برای کاربران ترجمه کرده است و همیشه در کنار شما بوده است.
 • ترجمه گرام بیش از سی مترجم تخصصی و حرفه ای با مدارک عالی در خدمت دارد که مقاله تخصصی شما توسط مترجم همان رشته انجام می شود.
 • ترجمه گرام چندین سال است که به صورت مستمر در زمینه ترجمه تخصصی فعالیت دارد و مترجمین ما دارای تجربه بسیار بالایی هستند.
 • ترجمه گرام رضایت باورنکردی بیش از 95 درصدی کاربران را در زمینه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به همراه دارد.

ترجمه گرام با تضمین کیفیت ترجمه همان فرشته نجاتی است که در زمینه ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی به فارسی و مقاله فارسی به انگلیسی به دنبال آن هستید

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه متن و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی به سبب استفاده قشر عمده دانشجویان یکی از پر مخاطب ترین بخش های ترجمه گرام است. مسلم است که بسیاری از افراد به دلیل مشغله های فراوانی که دارند وقت کافی برای ترجمه مقالات تخصصی خود ندارند علاوه بر این پژوهشگران و محققان بسیاری برای آپدیت کردن اطلاعات خود نیاز به مقاله ISI دارند علاوه بر این دانشجویان در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد برای نوشتن تز پایان نامه خود نیاز به بررسی مقالات خارجی دارند. ترجمه گرام در کنار شماست تا بهترین کیفیت را در ترجمه انگلیسی به فارسی به شما عرضه کند.

ترجمه مقاله فارسی و انگلیسی

ترجمه مقاله ISI فارسی به انگلیسی

اصولا دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا برای ثبت مقاله خود نیاز به مترجم متخصص برای ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی دارند حال آن که مجلات معتبر از قبیل ژورنال های ISI بسیار حساس هستند بنابراین باید یک فرد کاربلد در این زمینه انتخاب نمایید علاوه بر این افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند نیز به این دسته از ترجمه فارسی به انگلیسی نیاز دارند. ترجمه گرام در زمینه مقاله ISI فارسی به انگلیسی تجربه زیادی دارد و مقالات زیادی را به چاپ رسانیده است.

ترجمه مقاله ارزان

ترجمه گرام با وجود آن که همیشه کیفیت را در اولویت قرار داده است و رضایت کاربران از نظر کیفیت بسیار برایمان مهم است اما با توجه به اوضاع بد اقتصادی تعرفه های بسیار پایینی را برای کاربران سایت در نظر گرفته است به طوریکه در صورت سفارش مقاله انگلیسی به فارسی یا ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی از طریق سایت 10 درصد تخفیف برای کاربران اعمال می شود. همچنین در صورتی که بیش از سه مقاله برای ترجمه داشته باشید نیز 5 درصد تخفیف به همه مقالات تعلق می گیرد

دانلود مقاله ترجمه شده

یکی از خدمات ترجمه گرام فروش مقالات ترجمه شده است. به صورتی که مقالاتی که در گذشته توسط ما ترجمه شده است با قیمت بسیار پایین تر به فروش می رسد. برای مشاهده مقالات ترجمه شده به قسمت مقالات در منو مراجعه بفرمایید. شاید مقاله شما قبلا توسط گروه ما ترجمه شده باشد تا بتوانید با قیمت بسیار پایین تر ترجمه تخصصی مقاله را بخرید.

قیمت ترجمه مقاله تخصصی چگونه محاسبه می شود؟

ترجمه انگلیسی به فارسی

کیفیت معمولی
تومان 20 کلمه ای
 • ترجمه روان
 • تحویل عادی بدون عجله
 • مناسب برای مقالات عمومی

ترجمه انگلیسی به فارسی

کیفیت خوب
تومان 30 کلمه ای
 • ترجمه خوب
 • تحویل عادی بدون عجله
 • مناسب برای پروژه و پایان نامه
محبوب

ترجمه انگلیسی به فارسی

کیفیت خیلی خوب
تومان 45 کلمه ای
 • ترجمه کاملا تخصصی
 • مناسب برای رزومه های شرکت ها و مقاصد بین المللی

نرخ ترجمه تخصصی مقاله به زبان های دیگر و مقاله فارسی به انگلیسی متفاوت است که برای استعلام قیمت می توانید از پشتیبان سایت سوال بفرمایید یا بر روی آیکون واتس آپ زیر کلیک نمایید تا به پشتیبان واتس آپ متصل شوید یا از طریق آیدی تلگرام با پشتیبانان ارتباط برقرار کنید تا در امر ترجمه شما را راهنمایی نمایند.

مشاوران ما علاوه بر سایت، در تلگرام و واتس آپ آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

برخی از سوالات شما در زمینه ترجمه تخصصی مقاله

هزینه ترجمه مقاله بر اساس تعداد کلمات مقاله متفاوت است و به تعداد صفحه بستگی ندارد، ابتدا فایلتون رو بفرستید ما هزینشو حساب می کنیم و بهتون اطلاع می دیم.

کافیه فایلتون رو از قسمت سفارش ترجمه در ابتدای صفحه برای ما بفرستید بعدش همه چی به عهده ماست و دیگه نیازی نیست شما کاری بکنید، ما بهترین مترجم را براتون پیدا می کنیم.

ما بیش از هزار پروژه موفق انجام دادیم و سالیان زیادی است که در زمینه ترجمه فعالیت داریم. بیش از سی مترجم حرفه ای و تخصصی در گروه ما فعالیت می کنند پس خیالتون راحت باشه.

اگر کارتون عالی باشه حتما، ما از چند تا مترجم شروع کردیم و الان به سی نفر رسیدیم که نشانه پیشرفت ماست، خوشحال میشیم که مترجم جدید البته با کیفیت عالی به گروه ما اضافه بشه بنابراین ابتدا از شما تست گرفته میشه.